YÜKLENİYOR...
Kıbrıs Vakıflar İdaresi, Pandemi Hastanesi'nde tedavi gören hastalar için motivasyon olması maksadıyla önemli bir adımı hayata geçirdi.
Hastane içerisinde hazırlanan bir alanda kurulan masa ile çoklu şarj aletleri, çocuklar için kitaplar ve küçük hediyeler hastaların istifadesine sunuluyor. Ayrıca çeşitli atıştırmalıklar da iyilik masasında günlük olarak bulundurulmaya özen gösterilecek.