YÜKLENİYOR...

İyilik Ziyaretleri Kaldığı Yerden Devam Ediyor

İyilik Ziyaretleri Kaldığı Yerden Devam Ediyor

Evkaf İyilik Gönüllüleri, Lapta Huzurevi’ne gerçekleştirdiği ziyaret ile yaşlılarımıza yönelik gösterdiği duyarlılığı bir kez daha ortaya koydu.

Ziyaret sırasında önceden belirlenen ihtiyaçları karşılayarak onların mutluluğuna katkıda bulunmanın gururunu yaşayan genç gönüllüler, yaşlılarımızla gerçekleştirdiği samimi sohbetler sayesinde onların geçmiş hayat hikâyelerini dinleme ve dertlerine ortak olma fırsatını da yakaladı.

Gönüllü gençlerimizden mesaj var!

Evkaf İyilik Gönüllüleri olarak toplumumuzun her kesimine dokunmayı ve yardımlaşmayı önemsiyoruz. Yaşlılarımızın hayatlarına dokunarak onların yanında olduğumuzu hissettirmek, bizim için büyük bir mutluluk kaynağıdır.  

Kuran-ı Kerim’de, “Allah, sizi güçsüz olarak yaratan, sonra güçsüzlüğün ardından bir güç veren, sonra gücün ardından bir güçsüzlük ve yaşlılık verendir.” ayetiyle bugünün ihtiyarlarının dünün gençleri olduğu gibi, bugünün gençlerinin de yarının ihtiyarları olacağı hatırlatılmaktadır.

Bu tür etkinliklerin sadece yaşlılarımıza değil, genç gönüllülerimize de örnek teşkil edeceğini umut ediyoruz. Gelecek ziyaretlerimizde de aynı duyarlılık ve özveriyle hareket ederek, yaşlılarımızın ihtiyaçlarına destek olmaya devam edeceğiz.

Yayın Tarihi

Sosyal Medyada Paylaş