YÜKLENİYOR...

İyilik Gönüllüleri

İyilik Gönüllüleri

evkaf iletişim

İYİLİK GÖNÜLLÜLERİ, Kıbrıs Vakıflar İdaresi güvencesi temelinde ülkemizin her yerinde, insanların birbirlerine karşılıksız yardım edebilmesi için bu uğurda hep beraber yapacağımız projelerle, elimizin ulaşacağı her gönülde sevgimizi bırakmak, desteğimizi onlardan esirgemeden paylaşabilmek, iyilik gönüllüleri olarak ülkede farkındalık yaratabilmek ruhuyla kurulmuştur.

İnsanların en değerlisi, insanları seven ve onlara faydalı olanıdır.

- Hz. Muhammed (AS)

ÇEVRE TEMİZLİĞİ İYİLİK GÖNÜLLÜSÜ: Sizler de iyilik gönüllüsü olarak daha iyi bir çevre için katkıda bulunabilir, yapacağınız projelerle destek verebilirsiniz.

GIDA YARDIMI İYİLİK GÖNÜLLÜSÜ: Sizler de iyilik gönüllüsü olarak yardıma ihtiyacı olan kimselere, sokaklarda başı boş dolaşan ve barınaklarda sahipsiz bırakılan hayvanlara yardımda bulunabilir, yapacağınız projelerle onlara destek verebilirsiniz.

SOSYAL VE DİĞER YARDIMLAR İYİLİK GÖNÜLLÜSÜ: Sizler de iyilik gönüllüsü olarak yardıma/bakıma ihtiyacı olan insanlara bağış yapabilir, ziyarette bulunabilir, yardım bekleyen ailelere yardımda bulunabilir ve yapacağınız projelerle onlara destek olabilirsiniz.

İyilik gönüllüleri olarak yapılacak olan başvurular sonrasında alınacak başvuru bilgileri İdaremizce oluşturulacak veri tabanında kaydedilip yapacağımız yardım çalışmalarının Vakıflar İdaresi ile koordineli bir şekilde ilerleyebilmesi, tüm ülke genelinde ulaştıracağımız yardımlarla genişleyecek olan fakirlik haritamızda ihtiyaçlı durumdaki insanlarımıza zamanla üreteceğimiz diğer projelerle de ulaşılması hedeflenmektedir

sesildereboylular@evkaf.net

+90 392 444 04 94
Dahili: 225

İyilik Gönüllüsü Başvuru Formu

Siz de Vakıflar İdaresi İyilik Gönüllüsü olarak aramıza hoşgeldiniz. İyilik gönüllüleri talebi için lütfen formu doldurarak bilgilerinizi iletiniz.